Serait-ce l'amour - 2.kapitola

26. srpna 2013 v 19:37 | Tina/Vann |  Serait-ce l'amour

Domů jsme přišly utahaný jako koťata. Byl to dlouhý den. Tina nám udělala večeři, pak jsem si sedli ven a pozorovaly západ slunce.

" Páni, my tu kouli vidíme jen vycházet a zapadat."

" Tomu říkám postřeh."

" Ale v sobotu vyrazíme někamna párty."

" To je jistá věc." Pak začala mrmlat něco o tom že se zítra oblékne sama. Už to živě vidím: Její oblébené potrhané džíny a triko bud s nápisem Bad Girl a nebo Sexy Bitch. To triko jsem jí koupila já aby byla sranda, nejlepší byo když si ho jednou vzala do školy. Strašně se těm profesorům smála.

Taky se na ní dívaly jako na trošku ujetou, což je vlastně ještě dobrý oproti tomu čeho je ona schopná.

Lehly jsme si do postele a já usnula během 5 minut. Zdál se mi hodně divnej sen. Byly jsme s Tinou v produkci TVD a najednou se tam oběvil její plyšák a začal nám říkat že je to jen past, že máme rychle utéct. Samozřejmě jsme panikařily a chtěli jsme utéct jenže nám cestu zaterasila skříň. Ano skříň. Z ní najednou vypadaly mrtvoly všech z Castu. Najedou se Tinin mědvěd přeměnil na Kevina a začal nám říkat co všechno máme udělat a pokud to nestihneme do 5 minut bude nás mučit. To už jsem prostě vřískaly a pak.... Mi zazvonil telefon.

" Haloo?"

" Kde jsi? Všichni tady na tebe čekají a Kevin má nervy.Neříkej že si ještě v posteli."

" Do prdele zaspala jsem, zdrž je za chvilku jsem tam." Rychle jsem vyběhla z postele a začala se šíleně rychle oblékat.

" Dej si pohov, ještě máme hodinu a půl." Oběvila se Tina ve dvěřích. Přísahám že kdyby něměla kávu tak já rovnou zabiju.

" Přísahám že jednoho hezkého dne tě zabiju."

V klidu jsem si sedla s kávou ven a zapálila si. Tohle totiž jinak asi nerozdejchám. Tina si přisedla ke mně.

" Ale no ták, vždyt se nic strašnýho nestalo."

" Já vím, vlastně jsem ti vděčná že jsi mě probudila protože se mi zdál vážně šílenej sen." Celej jsem jí ho převyprávěla a Tina se mi začala strašně smát se slovy.

" Vážně by jsi potřebovala nějakou terapii."

" Já to vím, ty to víš taky, ale prostě doktory neukecám no. Co mám asi dělat?" Smála jsem se s ní.

Vážně jsem někdy moje mozkové pochody nechápala. Dál jsem se tím nezabívala, protože do mě Tina začala hustit něco s oblečením tak jsem ji začala poslouchat.

" … Přesně tohle si vezmu."

" Ještě jednou prosím, byla jsem zaneprázdněna svýma myšlenkama.

" Víš co, to uvidíš." A zmizela. Bojím se toho co uvidím.

Tina vlítla do koupelny a já si zatím udělala ještě jednu kávu. Musím se z toho snu nějak dostat. Po půl hodině se mi Tina ukázala. Vážně jí to seklo. Měla ty potrhané džíny a triko s nápisem Bad Girl.

" Paráda. A co si vezmu já? Musím ti přece konkurovat." Na chvilku se zamyslela a zmizela v pokoji. Pro jistotu jsem se šla podívat co tam dělá. Vybrala mi váážně skvěle. Dala mi černí džíny a bílé triko s nápisem ' I ♥ Twilight ' za to mě možná ukřižujou ale co.

" To snad nemyslíš vážně, že ne?" Zeptala jsem se smíchem.

" Proč ne? Mike bude mít aspoň o čem celej den mluvit." Jistě narážela na můj včerejší návrh s pyžamem. Ale co se mi může tak stát? Oblékla jsem se, trochu se namalovala vlasy sepla do sponky a vyrazily jsme.


Dorazily jsme asi o 5 minut dřív než Kevin a hned jsme si ho začaly dobírat že pokud bude chodit takhle pozdě, nic nestihne. Vždyt má všechnopřesně na minutu naplánované. Odsekl nám že pokud hodláme prudit bude je nechat převlékat a přemalovávat každých 5 minut, tak jsme zmlkli.

Mezi půl hodinou co jsme si všechno připravovaly dorazily ostatní.

" Fůůůj co to máš za tričko?" Začala do mě rejpat Zach.

" Kevineee, viděl jsi to?" Připojil se k němu Steven.

" O co jde?" Nakoukl Kevin do dvěří ale všechno mu hned došlo když se podíval na moje triko.

" Vidíte to, když se budete snažit možná bude na sobě mít za chvíli vás." Naráz se všichni rozesmály, Kevin chvilku nechápal, ale když si uvědomil jak to řekl došlo mu to.

" Tady se má pracovat, tak bez keců."

" Vždyt už na tom dělám. Nin, Kat ? Máte tady první společnou scénu, mám tady pro vás oblečení." Křikla jsem na holky co stály za Kevinem a ještě se pochcechtávyly.

" No co koukáte, slyšeli jste oblíkat a vy pánové pokud jim nechcete dělat zrcadla ven." Zavelil Kevin a šlo se převlékat. Nin a Kat se oblékly behěm chvilky takže mi tam nastrčily Paula a Iana.

Oba se tvářili uraženě. Nejdřív mi nedošlo proč.

" Copák, dětičky se nám špatně vyspinkaly?" Utahovala jsem si z nich.

" Tsé, já se vyspal dobře ale zkazila jsi mi den." Ozval se jako první Ian.

" Cože? Já? Proč?" Zeptala jsem se udiveně.

" Se podívej co máš na sobě! Máš propagovat nááás a né ty děcka." Zavrčel Paul.

" Tak mi dej nějaký triko s vaším logem a hned se do něho obléknu." Hned se oba dva rozutekly do obou stran a začaly shánět triko s jejich nápisem. Vykoukla jsem na chodbu a pozorovala jak hučej do Julie a Kevína ať jim jedno triko okamžitě daj. Kevin se zákeřně usmál a na chvilku někde zmizel. Zalezla jsem zpátky a začala připravovat oblečení pro ostatní. Strašně jsem se lekla když do šatny ty dva vtrhly v ruce měli nějakej hadr a podávaly mi to.

" Vyrobené speciálně pro tebe." A podávaly mi rádoby tričko. Byly to tři pruhy svázané látky a na něm nápis The Vampire Diaries a na druhé straně S láskou Kevin a Julie. No paráda.

" A vy si vážně myslíte že si tohle obléknu?" Zeptala jsem se jich dosti udiveným tonem.

" Řekla jsi že si vezmeš to co ti přineseme, logo na tom je tak neremcej a oblíkej se." Zavelil Paul.

" Fajn, jak chcete." A začala jsem je vyhazovat z šatny.

" Hééj nespravedlonost. My chceme zůstat." Prohlásil Ian. Zachránila mě Tina která šla zrovna za mnou.

" Paráda, tak pánové oblékat a pak ze sebe nechat udělat lidi. Šup." Vyplázpla jsem na ně jazyk a šla s Tinou na chodbu.

" Co to bylo?" Podala jsem ji ten hadr alias triko a všechno vysvětlila. Kluci vylezly vyplázly na mě jazyk chytly Tinu kolem ramen a šli s ní pryč. Šla jsem do šatny a tam na sebe navlékla tu ohavnost.

Prohlížela jsem se v zrcadle a zvažovala jestli si to mám nechat a nebo ne. Rozhodla jsem se že jo. Ať je sranda.

Vylezla jsem z šatny a šla se podívat jak jde natáčení ale bylo to seklé protože se kluci zdrželi moc dlouho u mě a teď byly nějak podezřele dlouho u Tiny. Měla bych se podívat co se děje.

Ani jsem neklepala a vešla dovnitř. To co jsem uviděla mi doslova vyrazilo dech.


XXX


,,Toto sa robí? Takto neskoro chodiť do práce?" rýpala Vann do Kevina, ktorý sa objavil asi päť minút po našom príchode.

,,Nemáte čo robiť?" spýtal sa prísne ale na hlase bolo počuť, že to myslí v dobrom.

,,Tak fajn ty Cullenovský milovník. Uzatvorme stávku." Navrhla som. Kamoške sa hneď rozžiarli očičká milovala výzvy a kdežde u nás som bola ja tá čo prehrávala nebála sa a šla do toho.

,,Tipujem, že do hodiny po odhalení budeš nútená vyzliecť si to tričko."

,,Pcha no určite. Mala by som si tam dopísať Edward forever." Uťahovala si. Mali sme čas, kým sa začali trúsiť hlavný hrdinovia. Len čo si všimli Vanino tričko zamračili sa. Mňa akoby ani nevideli. Premýšľala som čím to je. Pozrela som sa do zrkadla. Bola som to ja. Moje obľúbené veci, tvár jemne namaľovaná, žiadne výrazne veci a vlasy, upravené do strapatá. No a nikto nič. Ani moje obľúbené tričko Bad Girls nikoho nezaujímalo, lebo všetci riešili ten BIG PROBLEM.

,,Máme tu twilightáka, treba ho zneškodniť." Vykrikoval Mike a naháňal niekoho s TVD tričkom. Medzi tým som ja upravila dievčatá, ktoré mali ísť na scénu.

,,Tak ako si sa vyspala po prvom dni?" veselo ma oslovila Nina.

,,Wau ty ma vidíš?"

,,Jasné, inak dnes máš cool outfit. Páči sa mi to. Viac sem zapadneš."

,,Tak si zvykaj ešte uvidíš rôzne kombinácie. Možno prídem raz aj v pyžame." Hovorila som. Dievčatá nemali ani poňatia o tom, ako vážne som to myslela.

,,S tebou je sranda budeme si rozumieť." Usmiala sa Katy.

,,Baby máte plány na sobotu?" vyzvedala som.

,,Ešte nie." Ozvala sa ako prvá Nina.

,,Čo keby ste sa pridali ku mne Vann a naším priateľkám budú nadšené keď Vás spoznajú."

,,Idem do toho." Okamžite reagovala Katy a Nina tiež súhlasila. Kedže už som nemala čo pre ne viac urobiť prepustila som ich. Išla som tú novinu oznámiť Vanny. Zarazene som ostala stáť vo dverách kde sa Ian rozčuľoval nad niečím čo nie je spravodlivé.

,, Kecá Ti nádoby zavři kredenc.. Obleč sa a potom šup do továrne kde ti dajú nejakú znesiteľnú tapetu na tvár." Zasmiala sa a upaľovala ku mne.

,,O čo ide?"

,,Sa pozri do čoho ma chcú navliecť." S úsmevom mi podávala kúsok látky. Vypleštila som na to oči.

,,Ok hovor vážne. Čo sa im nepáči na mojom tričku?"

,,Že ja si tiež myslím, že Edward Cullen je ten najsexi upír." Zakričala zámerne na hlas, čo malo za následok to, že Paul s Ianom vybehli na chodbu s nepeknými poznámkami. Vanny sa dala na ústup.

,,Ani náhodou Salvatore Brothers got a key to my heart."

Ian s Paulom sa na mňa usmiali, každý ma objal z jednej strany a ja som si ich viedla pekne zo sebou.


,,Paul nehraj sa s tým, lebo to rozleješ." Varovala som ho, kým som nanášala Ianovi na tvár make- up, len čo som sa ho dotkla, cítila som opäť ten zvláštny pocit. Na to tak mám teraz čas, čas riešiť nejaké chujoviny. Stalo sa to vo chvíli, keď som sa zahľadela do Ianových očí dlhšie ako bolo potrebné. Paul potlačil flaštičku s červenou farbou a ostriekal mi tričko, Ianovi rameno.

,,Wesely ty ignorant." Zasmial sa Ian a hodil po ňom flašu s vodou ktorá nebola dobre zavretá a skončila na jeho tričku.

,,O nie, Vann ma zabije keď toto uvidí." Hlesla som.

,,Rýchlo vyzliekajte sa dáme to do poriadku." Kým oni tam sedeli bez trička ale v dobrej nálade. Ja som nervózne fenom sušila vodu s Paulovho trička a Ianovej košele. Fľak som dala dolu hravo.

Podávala som im ich veci, ale oni sa na mňa len záhadne usmievali.

,,Čo je tá voda Vám ublížila aj inak?" spýtala som sa nechápavo.

,,No nie my sme čistí ale ty tu máš fľak." Ukázal Paul.

,,No a?"

,,MY ti ho chcem vyčistiť." Doplnil ho Ian.

,,To je dobré urobím to neskôr."

,,Tak takto by to nešlo." Hlesol Paul.

,,Čo nešlo."

,,Chceme sa tiež pozrieť." Usmiali sa.

,,Neblbnite ja nemám podprsenku." Zhrozene som vyvalila oči.

,,Pre nás lepšie. Dodal Paul a nedočkavo prešľapoval.

,,Tak fájn." Povedala som a chytila som si koniec trička vhrnula som si po brucho. Obaja urobili krok vpred.

,,Fakt, čakáte, že by som si ho dala dolu?" usmiala som sa a napravila som si ho.

Paul sa nechcel vzdať a tak chytil nožnice a nastrihol mi kúsok na chrbte.

,,Hooops." Zaspieval. Ian sa smial, že nevedel chytiť dych a ja som penila.

,,Je ti jasné, že je po tebe? Vanny ťa zabije to tričko mi dala k narodeninám."

,,TO som nevedel." Prestal sa Paul smiať.

,,No musel by si sa spýtať že?"

,,Mrzí ma to."

,,Na to ti vieš čo. A pekne zvysoka." Nahnevane som si tričko stiahla cez chrbát.

A prezerala si škodu. Počula som ako si sklamane povzdychol. Ten blázon si vážne myslel, že by som odišla z domu bez spodnej bielizne. V miestnosti bolo ticho ako v kostole. Paul sa ku mne zakrádal s fľašou vody a jeho zámerom malo byť to, že ma ňou obleje. Nečakal ale že sa uhnem a všetko schytá Ian. Ten tam stál mokrý, ako myš, s rozmazaným make-upom. Strhla sa vojna. Ian schytil mištičku s červenou farbou a šmaril ju po Paulovi. Dostal priami zásah. Myslela som, že už skončia no oni pokračovali. Zhodili tričká aj tak boli nepoužiteľné. A ja som to schytala tiež. Bola som farebná. Bodypaiting ako vyšitý.

Skôr som ju vicítla ako uvidela. Vanny stála vo dverách a šokovane na nás hľadela. Na sebe mala onu spomínanú handru od chalanov. Len čo sme ju uvideli stuhli sme. Nemusela som sa ani pýtať čo si myslí. Jej oči mi to jasne prezrádzali. Nahodila tragický výraz a potom spustila:

,,Vy vrahoviaaaa." Zakričala a dobehla si pre svoje šaty.

,,Navštívte lekára lebo to potrebujete."

,,Pekné tričko." Dodal Paul a ona sa zamračila.

,,Ty a ty." Ukázala na Iana. O desať minút si príďte po nový kostým. A ty.(ukázala na mňa) máš na ich fasádu dosť málo času tak makaj. A prosím ťa obleč sa.

K Vanny som sa priblížila až bola dostatočne vychladnutá. Spolu sme sa nasmiali. Ale musela som jej sľúbiť, že nabudúce ju zavolám aby sa mohla pridať.

,,Možno ťa poteší aspoň novinka. O sobotnej akcii."

,,Co sa bude diať?" spýtala sa a pozrela sa na mala mňa.
,,Ladies Night." Usmiala som sa a odtancovala som do maskérne, kde sa mi začali trúsiť ľudia a teda som plné ruky práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama