Serait-ce l'amour - 1.kapitola (part1)

18. srpna 2013 v 16:22 | Tina/Vann |  Serait-ce l'amour


Přibližně po půl hodině jsme dojeli na místo, byly jsme tam mezi prvníma. Koukala jsem kolem sebe, třeba tady bude někdo hodně slavnej, ale nikoho významného jsem si nevšimla. Na vrátnicic jsem řekla naše jména a tam nám řekli kam máme jít a u koho se máme hlásit. Zaťukala jsem. Otevřel mi .. Asi ten Kevin kterého jsme hledaly. Představili jsme se mu a on nám ukázal kde budeme dělat. Když se konečně oběvili všichni začalo seznamování.
Seznamování se ujal Kevin.
" Tákže ticho prosím, tohle jsou naši herci. Nina, Paul, Ian, Candice, Kat, Steven, Zach, Micheal,Mat, Sara.." A takhle tam vyjmenovával zbytek personálu.
" A tohle jsou naše nové posily. Christina Hudson bude pomáhat v maskérně a Vanessa Small je vaše nová kostymérka."
Se všema jsme se seznámily a šli jsme si dělat svoji práci. Při oblékání jsem se bavila s Ninou. Byla strašně příjemná a skvěle jsem se s ní pobavila.
" Na ten skluz si zvykneš." Utěšovala mě když se mi práce hrnula na hromadu a já nevěděla kam dříve skočit.
" Snad ano, nerada bych o tuhle práci hned přišla."
" Vážně se nemusíš bát. On se Kevin jen tváří že je nebezpečenej, je celkem neškodnej." Tomu jsem se musela zasmát. Když jsem oblékla Ninu začaly se mi tam hromadit ostatní děvčata. Skvěle jsme se bavily když nám tam vlítnul Kevin.
" Dámy je skvělé že se bavíte ale já na vykecávání nemám čas. Když jste oblečený ven. Ještě musíme obléknout pány."
" Jistě jistě, už to tady mám připravený pošli mi je sem." Oblečení pro ně jsem měla pověšené na ramínku stihla jsem to přitom jak jsme se bavilis holkama. Musím říct že jsem si je hned oblíbila.
" Můžeme?" Nakouknul do dvěří Ian?
" jistě pojďte. Takže tady máte oblečení. Na papírcích máte jména který komu patří a jestli to splete něco vám udělám a přísahám že se vám to líbit nebude." Všichni se zasmály a já už vycházela ze dvěří. Zastavil mě Zach.
" Ty tady s náma nezůstaneš? Copak stydíš se?"
" Máte snad něco co jsem už neviděla?" Odsekla jsem a zavřela dveře. Seděla jsem ve vedlejší místnosti a četla si scénář co mi dal Kevin. Abych byla zasvěcená do toho o čem ten seriál vlastně je. Věděla jsem že je o upírech, ale potřebovala jsem se do toho dostat, abych vedělana jaké situace je mám oblékat.
Nedočetla jsem ani první stránku když jsem z vedlejší místnosti křik. Rychle jsem se zvedla a upalovala zpátky. Přísahám že jestli něco udělaly budou za to tvrdě pykat. Když jsem tam doběhla uviděla jsem o dveře opřenou Tina jak zhluboka vydechuje a přitom má krásnou červenou barvu v obličeji. Uvědomila jsem si co se asi mohla stát a začala jsem se strašně smát.
" Jistě, je to velmi vtipné. Bych chtěla vidět co by jsi dělala ty." Odsekla. To mě rozesmálo ještě víc.
" Ale no tak Tin, aspoň mi můžeš říct jestli tam něco stojí za pohled abychtam taky vlítla." Nasupeně se na mě podívala a šla zpátky do maskérny. Chuděrka to ješčtě neví že jí tam za chvilkou příjdou ti dva upíři aby je dala dohromady. Zaťukala jsem. Ze dvěří se vynořila Zachova hlava.
" Přeješ si?"
" Tak co už jste oblečený? Nemáme na to celej den."
" Áno." zahučel někdo zevnitř. Nakoukla jsem a vážně byly všichni oblečený.
" To se nás tak lekla že odsud tak vyletěla?" Zeptal se mě Ian.
" Asi není na co koukat. Nediv se, já bych taky vypadla." Odvětila jsem a dál je neřešila.
" Teda pánové na to že jste tady byly sami 10 minut jste mi tady udělaly krásný nepořádek."
" Se uklidí. A stejně natáčet bez nás nemůžou takže musej počkat." Zchladil mě Paul.
" Taky se řídíš teorií že práce neuteče aneb nemá nožičky?" Zasmála jsem se.
" Přesně. Chytrá holka. Ty se nám tady budeš hodit." Přihnal se k nám Michael.
" Ale aby se pak nezačali řídit tím že bez práce nejsou koláče a vy budete bez oběda." Takhle jsme tam rozvíjeli teorie ještě dobrých 15 minut a pak se nakonec rozhodlo že někdy se začít musí. Šla jsem za holkama na plac a kluci šli svůj make-up doladit do maskérny.
Všem jsem samozřejmě hned musela říct co se stalo. Omylem se stalo že to slyšel i Kevin a začal se mlátit po zemi s tím že to chce vidět.
" Není problém, můžeme tozítra zoopakovat, ale pochybuju že na Tina přistoupí. Komu by se taky líbilo koukat na něco co nestojí za řeč." Oznámila jsem mu. V tom mě někdo chytil kolem ramen. Otočila jsem se a vedle mě stál Zach.
" Tak ono není na co koukat? Ti předvedu." Začal se předvádět. Jeho problém ještě mě nezná.
" Viděl jsi snad něco co stálo za pohled ty Casanovo?" Kluci se mu zčaly smát.
" Ta ti to teda dala." Smál se Paul s Ianem. Holky se k nim přidaly. Zach se na mě podíval s ublíženým pohledem a šel trucovat do kouta. Po chvilce už byly všichni připravený tak se mohlo začít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama